Bu web sitesinde yer alan tüm içerik ve görsel malzemeler, yalnızca https://cglgumrukmusavirligi.com.tr tarafından sağlanan özgün içeriklerdir. Bu içeriklerin telif hakkı CGL Group Sistemleri ve/veya içerik sağlayıcılarına aittir.

İçeriğin izinsiz kullanımı, kopyalanması, dağıtılması, çoğaltılması, gösterilmesi, değiştirilmesi, farklı dillere çevrilerek çoğaltılması veya başka herhangi bir şekilde kullanılması, uluslararası telif hakkı yasaları ve fikri mülkiyet yasaları ile korunan hakların ihlali anlamına gelir.

İçeriklerimizi kullanmak, kopyalamak, dağıtmak veya başka bir şekilde paylaşmak istiyorsanız, lütfen CGL Group ile iletişime geçerek yazılı izin alın. İzinsiz kullanılan içeriklerle ilgili yasal işlem başlatma hakkını saklı tutarız.

İçeriklerin kaynak gösterilerek alıntı yapılması durumunda bile, alıntının maksimum 100 kelime ile sınırlandırılması ve alıntı yapılan sayfaya doğrudan link verilmesi gerekmektedir.

Eğer cglgumrukmusavirligi.com.tr içeriklerinin telif hakkını ihlal eden bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bizi bilgilendirmek için info@cglgumrukmusavirligi.com.tr adresine e-posta gönderin. İhlal iddiasını değerlendirecek ve gerekli durumlarda içeriği kaldıracak ve/veya yasal işlem başlatacağız.

Translate »